logo
Tara Pac kontakt, service, kundservice, kollega i telefon

Vill du komma i kontakt med oss?

Våra Medarbetare

Det viktigaste vi har är våra medarbetare, de är kompetenta och kreativa. Vi tar tillvara på våra gemensamma
erfarenheter på bästa sätt och utgör tillsammans ett riktigt bra team.
 

Daniel Skoglösa 1 Daniel Skoglösa 2

Daniel Skoglösa

Sales manager
+46 (0)46-23 80 97 daniel@tarapac.com
Nothing to see here
Kenny Linder 1 Kenny Linder 2

Kenny Linder

Key account manager
+46 (0)46-23 80 98 kenny@tarapac.com
Musik- och sportintresserad vinnarskalle
Olof Andersson 1 Olof Andersson 2

Olof Andersson

Sales
+46 (0)46-23 80 94 olof@tarapac.com
Skärgår'n är livet!
Oskar Hansson 1 Oskar Hansson 2

Oskar Hansson

Sales
+46 (0)46-23 80 51 oskar@tarapac.com
Jag fiskar gammelgäddan!
Lars Persson 1 Lars Persson 2

Lars Persson

CEO
+46 (0)46-23 80 91 lars@tarapac.com
You'll never walk alone
Peter Olsson 1 Peter Olsson 2

Peter Olsson

Owner & development
+46 (0)46-23 80 41 peter@tarapac.com
Lev livet varje dag!
Marcus Karlsson 1 Marcus Karlsson 2

Marcus Karlsson

Business controller
+46 (0)46-23 80 44 marcus@tarapac.com
Jessica Lundgren 1 Jessica Lundgren 2

Jessica Lundgren

Marketing coordinator
+46 (0)46-23 80 92 jessica@tarapac.com
KBK - Kör Bara Kör!
Pernilla Holstein 1 Pernilla Holstein 2

Pernilla Holstein

Sales coordinator
+46 (0)46-23 80 95 pernilla@tarapac.com
Lena Lindbäck 1 Lena Lindbäck 2

Lena Lindbäck

Sales coordinator
+46 (0)46-23 80 96 lena@tarapac.com
Är du vår nya kollega?

Är du vår nya kollega?

Skicka in spontanansökan
news@tarapac.com
Tycker du att vi verkar vara en attraktiv arbetsplats? Då kan du alltid skicka in en spontanansökan till oss på news@tarapac.com och berätta mer om dig själv så hör vi av oss. För oss är en personlig matchning viktigt!
Praktikant VT 23

Praktikant VT 23

Söker du praktikplats?
news@tarapac.com
Vill du veta mer om vad en praktikplats hos oss kan innebära? Ta kontakt med oss och berätta mer om dig själv så hör vi av oss.

Vill du ha praktik hos oss?

Tycker du att Tara Pac verkar vara en ypperlig arbetsplats för dig, är du intresserad av att ha din praktik hos oss i Lund?
Då kan du skicka in en ansökan på länken nedan så hör vi av oss till dig

Skicka in din ansökan här

Ikon scrolla till toppen av sidan