logo
Tara Pac kontakt, service, kundservice, kollega i telefon

Vill du komma i kontakt med oss?

Våra Medarbetare

Det viktigaste vi har är våra medarbetare, de är kompetenta och kreativa. Vi tar tillvara på våra gemensamma
erfarenheter på bästa sätt och utgör tillsammans ett riktigt bra team.
 

Kenny Linder 1 Kenny Linder 2

Kenny Linder

Key account manager
+46 (0)46-23 80 98 kenny@tarapac.com
Musik- och sportintresserad vinnarskalle
Olof Andersson 1 Olof Andersson 2

Olof Andersson

Sales
+46 (0)46-23 80 94 olof@tarapac.com
Skärgår'n är livet!
Daniel Skoglösa 1 Daniel Skoglösa 2

Daniel Skoglösa

Key account manager
+46 (0)46-23 80 97 daniel@tarapac.com
Nothing to see here
Oskar Hansson 1 Oskar Hansson 2

Oskar Hansson

Jr. sales
+46 (0)46-23 80 51 oskar@tarapac.com
Jag fiskar gammelgäddan!
Anna Westerlund 1 Anna Westerlund 2

Anna Westerlund

Sales coordinator
+46 (0)46-23 80 95 anna@tarapac.com
Hic et nunc
Yasmine Ströberg 1 Yasmine Ströberg 2

Yasmine Ströberg

Head of marketing
+46 (0)46-23 80 93 yasmine@tarapac.com
Vad vore livet utan padel?
Jessica Lundgren 1 Jessica Lundgren 2

Jessica Lundgren

Marketing coordinator
+46 (0)46-23 80 92 jessica@tarapac.com
KBK - Kör Bara Kör!
Lars Persson 1 Lars Persson 2

Lars Persson

CEO
+46 (0)46-23 80 91 lars@tarapac.com
You'll never walk alone
Peter Olsson 1 Peter Olsson 2

Peter Olsson

Owner & development
+46 (0)46-23 80 41 peter@tarapac.com
Lev livet varje dag!
Hanna Thelander  1 Hanna Thelander  2

Hanna Thelander

Marketing intern
praktikant@tarapac.com
Är det din bild här nästa termin? Gör en ansökan till oss redan nu!
Lena Lindbäck 1 Lena Lindbäck 2

Lena Lindbäck

Sales coordinator
+46 (0)46-23 80 96 lena@tarapac.com
Jobba hos oss?

Jobba hos oss?

Skicka in spontanansökan
news@tarapac.com
Vill du veta mer om vad en praktikplats hos oss kan innebära? Ta kontakt med oss på news@tarapac.com och berätta mer om dig själv så hör vi av oss.

Vill du ha praktik hos oss?

Tycker du att Tara Pac verkar vara en ypperlig arbetsplats för dig, är du intresserad av att ha din praktik hos oss i Lund?
Då kan du skicka in en ansökan på länken nedan så hör vi av oss till dig

Skicka in din ansökan här


Kontakta oss