logo
Tara Pac kontakt, service, kundeservice, kollega på telefon

Vil du i kontakt med os?

Vores medarbejdere

Det vigtigste, vi har, er vores kompetente og kreative medarbejdere.
Vi udnytter vores samlede erfaringer optimalt og er et virkelig godt team.

Kenny Linder 1 Kenny Linder 2

Kenny Linder

Key account manager
+46 (0)46-23 80 98 kenny@tarapac.com
Musik- og sportsinteresseret med en stor vindermentalitet
Olof Andersson 1 Olof Andersson 2

Olof Andersson

Sales
+46 (0)46-23 80 94 olof@tarapac.com
Skærgården er livet!
Daniel Skoglösa 1 Daniel Skoglösa 2

Daniel Skoglösa

Key account manager
+46 (0)46-23 80 97 daniel@tarapac.com
Nothing to see here
Oskar Hansson 1 Oskar Hansson 2

Oskar Hansson

Sales
+46 (0)46-23 80 51 oskar@tarapac.com
Jeg fisker efter gedder!
Yasmine Ströberg 1 Yasmine Ströberg 2

Yasmine Ströberg

Head of marketing
+46 (0)46-23 80 93 yasmine@tarapac.com
Hvad ville livet være uden en padel?
Jessica Lundgren 1 Jessica Lundgren 2

Jessica Lundgren

Marketing coordinator
+46 (0)46-23 80 92 jessica@tarapac.com
GBG - Gå Bare Gå!
Lars Persson 1 Lars Persson 2

Lars Persson

CEO
+46 (0)46-23 80 91 lars@tarapac.com
You'll never walk alone
Peter Olsson 1 Peter Olsson 2

Peter Olsson

Owner & development
+46 (0)46-23 80 41 peter@tarapac.com
Lev livet hver dag!
Pernilla Holstein 1 Pernilla Holstein 2

Pernilla Holstein

Sales coordinator
+46 (0)46-23 80 95 pernilla@tarapac.com
Marcus Karlsson 1 Marcus Karlsson 2

Marcus Karlsson

Business Controller
+46 (0)46-23 80 44 marcus@tarapac.com
Lena Lindbäck 1 Lena Lindbäck 2

Lena Lindbäck

Sales coordinator
+46 (0)46-23 80 96 lena@tarapac.com
Dit billede her?

Dit billede her?

Praktik efterår 2022
news@tarapac.com
Vil du vide mere om, hvad en praktikplads hos os kan betyde? Kontakt os på news@tarapac.com og fortæl os mere om dig selv, så kontakter vi dig.

Vil du arbejde hos os?

Synes du, at Tara Pac ser ud til at være en fremragende arbejdsplads for dig, er du interesseret i at arbejde sammen med os i Lund?
Så kan du sende en spontan ansøgning på nedenstående link, så kontakter vi dig

Send den spontane ansøgning her

Ikon scrolla till toppen av sidan