Kontakta oss
  • Fyll i dina uppgifter så tar vi kontakt med dig

  • +46 46-23 80 90+45 98 38 92 66
    +47 22 33 36 00+358 9 348 9185

Pharmaburk | 8676.750

PH.8676.750 | 750 ml

 

Rund vit pharmaburk i PE till livsmedel, kosmetik och pharma.
PH.8676.750 på 750
 ml har Snap-On öppning på 90 mm och finns
i volymerna 150 ml upp till 1 liter.

Se inspiration för: Pillerburk

Livsmedelsgodkänd
Kosttillskott, vitaminer, pulver 

Lagervara!
Minsta beställningskvantitet
: 1 185 st

NAMNVOLYM (ml)HALS (mm)HÖJD (mm)
Pharmaburk 1506070
Pharmaburk 2006085
Pharmaburk 2506098
Pharmaburk 30060113
Pharmaburk 5009094
Pharmaburk 75090124
Pharmaburk 100090157