logo
Tara Pac yhteystiedot, palvelu, asiakaspalvelu, kollega puhelimitse

Haluatko ottaa meihin yhteyttä?

Työkaverimme

Työntekijät ovat tärkein voimavaramme – he ovat osaavia ja luovia.
Hyödynnämme yhteisiä kokemuksia parhaalla mahdollisella tavalla ja muodostamme todella hyvän tiimin.

Kenny Linder 1 Kenny Linder 2

Kenny Linder

Key account manager
+46 (0)46-23 80 98 kenny@tarapac.com
Voittajakallo, joka on kiinnostunut musiikista ja urheilusta
Olof Andersson 1 Olof Andersson 2

Olof Andersson

Sales
+46 (0)46-23 80 94 olof@tarapac.com
Saaristo on elämää!
Daniel Skoglösa 1 Daniel Skoglösa 2

Daniel Skoglösa

Key account manager
+46 (0)46-23 80 97 daniel@tarapac.com
Nothing to see here
Oskar Hansson 1 Oskar Hansson 2

Oskar Hansson

Jr. sales
+46 (0)46-23 80 51 oskar@tarapac.com
Kalastan haukea!
Anna Westerlund 1 Anna Westerlund 2

Anna Westerlund

Sales coordinator
+46 (0)46-23 80 95 anna@tarapac.com
Hic et nunc
Yasmine Ströberg 1 Yasmine Ströberg 2

Yasmine Ströberg

Head of marketing
+46 (0)46-23 80 93 yasmine@tarapac.com
Mitä olisi elämä ilman melaa?
Jessica Lundgren 1 Jessica Lundgren 2

Jessica Lundgren

Marketing coordinator
+46 (0)46-23 80 92 jessica@tarapac.com
MVM - Mene Vain Mene!
Lars Persson 1 Lars Persson 2

Lars Persson

CEO
+46 (0)46-23 80 91 lars@tarapac.com
You'll never walk alone
Peter Olsson 1 Peter Olsson 2

Peter Olsson

Owner & development
+46 (0)46-23 80 41 peter@tarapac.com
Elä elämää joka päivä!
Hanna Thelander  1 Hanna Thelander  2

Hanna Thelander

Marketing intern
praktikant@tarapac.com
Onko se kuvasi täällä ensi lukukaudella? Tee hakemus meille heti!
Lena Lindbäck 1 Lena Lindbäck 2

Lena Lindbäck

Sales coordinator
+46 (0)46-23 80 96 lena@tarapac.com
Kuvasi täällä?

Kuvasi täällä?

Harjoittelu syksyllä 2022
news@tarapac.com
Haluatko tietää enemmän siitä, mitä harjoittelu meillä voi tarkoittaa? Ota yhteyttä osoitteeseen news@tarapac.com ja kerro lisää itsestäsi, niin otamme yhteyttä.

Haluatko työskennellä kanssamme?

Luuletko, että Tara Pac näyttää sinulle erinomaiselta työpaikalta, oletko kiinnostunut työskentelemään kanssamme Lundissa?
Sitten voit lähettää spontaanin hakemuksen alla olevasta linkistä, niin otamme sinuun yhteyttä

Lähetä spontaani hakemus tästä


Kontakta oss