OTA YHTEYTTÄ
  • Täytä tietosi - otamme yhteyttä

  • +46 46-23 80 90+45 98 38 92 66
    +47 22 33 36 00+358 9 348 9185

Muovipurkit || 240 ml

JETB 240 | Muovipurkki 240 ml

 

JETB 240 voidaan täyttää esim. kuumalla hillolla tai keitolla.
Se voidaan myös pakastaa -20 asteeseen, mutta siihen vaaditaan tiettyä materiaalia.
Tuote on saatavana luonnonmukaisena, läpinäkyvänä tai valitulla värillä.
Lisäksi kanteen tai eri puolille muovipurkkia voidaan painaa IML-etiketti.

240 ml:n JETB 240 sopii elintarvikkeille, kuten kastikkeille, puolukoille, makeisille, kiisselille ja mausteille. Lisäksi siinä voidaan säilyttää harrastemaaleja, liimaa ja nauloja tai vaikkapa kasvovoidetta tai kylpysuolaa kauneudenhoitoalalla.

Hae innoitusta: Kastikepurkki, sinappipurkki ja makeispurkki 

Elintarvikekelpoinen
Sisältöön puuttumisen paljastava
IML-etiketti

Vähimmäistilausmäärä: 10 368 kpl

NIMIISO-TILAVUUS (ml)HALKAISIJA (mm)KORKEUS (mm)
Muovipurkit 1206953
Muovipurkit 1556969
Muovipurkit 1909545
Muovipurkit 1907667
Muovipurkit 2109549
Muovipurkit 2207677
Muovipurkit 2409554
Muovipurkit 2809562
Muovipurkit 3609481
Muovipurkit 3709580
Muovipurkit 4809898
Muovipurkit 48011867
Muovipurkit 50010998
Muovipurkit 52095115
Muovipurkit 55011880
Muovipurkit 57013264
Muovipurkit 600109103
Muovipurkit 860118125
Muovipurkit 860118124
Muovipurkit 900132105
Muovipurkit 1050118145
Muovipurkit 109014693
Muovipurkit 1100132122
Muovipurkit 1180133131
Muovipurkit 1200132132
Muovipurkit 1610146139
Muovipurkit 11800132132