OTA YHTEYTTÄ
  • Täytä tietosi - otamme yhteyttä

  • +46 46-23 80 90+45 98 38 92 66
    +47 22 33 36 00+358 9 348 9185

PET-Pullo || 500 ml

DDD.0500 | PET-pullo 500 ml

 

Pyöreä korkillinen PET-pullo, joka on saatavana myös kierrätysmateriaalista.
500 ml:n DDD.0500 on elintarvikekelpoinen ja saatavana painatuksella. Tuotesarjan tilavuudet ovat 0,250–2 litraa.

Hae innoitusta: Smoothiet ja mehut 

Mehulle, smoothielle ja vedelle
DDD.0500 on saatavana elintarvikekelpoisesta PET-uusiomuovista
Seripainatus

Vähimmäistilausmäärä: 3 278 kpl (1 lava)

Jos haluat tilata tuote-esitteitä tai kuvastoja tai sinulla on jotakin kysyttävää, ota yhteyttä. 

NIMITILAVUUS (ml)KAULA (mm)KORKEUS (mm)
PET-Pullo 30038164
PET-Pullo 33038139
PET-Pullo 50038194
PET-Pullo 75038219
PET-Pullo 100038244
PET-Pullo 200038304