KONTAKT OS
  • Udfyld dine oplysninger, så kontakter vi dig

  • +46 46-23 80 90+45 98 38 92 66
    +47 22 33 36 00+358 9 348 9185

Pharma-dåse | 8676.750

PH.8676.750
Pharma-dåse 750 ml

 

Rund, hvid pharma-dåse i PE til fødevarer, kosmetik og farmaceutiske produkter. PH.8676.750 på 750 ml har Snap-On-åbning på 90 mm og fås i størrelse 150 ml op til 1 liter.

Fødevaregodkendt
Kosttilskud, vitaminer, pulver 

Minimum ordremængde: 1 185 stk. (1 palle)

NAVNISO-VOLYMDIAMETERHÖJD
Pharma-dåse 1506070
Pharma-dåse 2006085
Pharma-dåse 2506098
Pharma-dåse 30060113
Pharma-dåse 5009094
Pharma-dåse 75090124
Pharma-dåse 100090157