KONTAKT OS
  • Udfyld dine oplysninger, så kontakter vi dig

  • +46 46-23 80 90+45 98 38 92 66
    +47 22 33 36 00+358 9 348 9185

PET-flaske | DDD.0330

DDD.0330 | PET-flaske 330 ml

 

Rund PET-flaske med kapsel, som kan fås i genvundet materiale.
DDD.0330 på 330 ml er fødevaregodkendt og fås også med tryk. Serien fås i størrelser fra 250 ml op til 2 liter.

Til juice, smoothies, vand, kombucha etc.
DDD.0330 fås i genvundet PET til fødevarer
Screentryk

Minimum ordremængde: Fra 4 810 stk. (1 palle)

Kontakt os her for produktdatablade, katalog eller ved spørgsmål!

NAVNISO-VOLYMDIAMETERHÖJD
PET-flaske 25038138.5
PET-flaske 33038139
PET-flaske 50038194
PET-flaske 75038219
PET-flaske 100038244
PET-flaske 200038304